Bir Like Dijital, Ankara’da hizmet veren bir dijital medya ajansıdır.
Bizi arayın: +90 (0312) 255 06 39
[email protected]

Instagram Feed

Title Image

Neler Yapıyoruz?

Reklam, pazarlama ve tasarım alanında

Markanıza dair tüm dijital süreci devralıyoruz

Her markanın pazarlama hedefleri vardır, bizim de işimiz bu; hedeflerinizi gerçekleştirmek! Dijital ortamda, sitenizi ve reklamlarınızı arama motoru sonuçlarında üst sıralara taşımak adına seo ve sem çalışmaları yaparak, reklam yatırımınızı dönüşüme çeviriyoruz. Çağımızı şekillendiren sosyal medyada marka bilinirliğinizi artırıyor, bu mecralardaki potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanı yaratıyoruz.

Arama motoru sonuçlarında rakiplerinizden sıyrılabilmenin ilk şartı güncel ve aktif bir sitedir! Arama motorlarının algoritmasını göz önünde bulundurarak ürettiğimiz seo uyumlu içeriklerle, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara kaliteli bir blog deneyimi yaşatmanızı sağlıyoruz. İmla hatası ve yazım yanlışlarıyla gözlerinizi kanatmıyoruz, -de –da eklerini ayırmaktan çok daha fazlasını garanti ediyoruz.

İşimiz dijital medya! E haliyle her içeriği, her kampanyayı, her reklamı iyi tasarlanmış çarpıcı görsellerle tamamlamak zorundayız. Kurumsal kimlik oluşturma ve markalama sürecinde logo tasarımından, banner reklamlarına kadar müşterilerimize her alanda görsel ve tasarım desteği veriyoruz.

Kişisel itibarınız ya da markanızın kurumsal itibarına dair tüm dijital süreci devralıyoruz!<br /> Haber bültenlerinizi, web sitesi içeriğinizi markanıza uygun bir dille hazırlıyoruz ve sosyal<br /> medyada markanızın itibarını yükseltmek adına strateji belirliyoruz. Başta gazeteler olmak üzere, geleneksel medya araçları aracılığıyla da itibarınızı güçlendirmek ve bilinirliğinizi artırmak adına reklam çalışmaları yapıyoruz.