Bir Like Dijital, Ankara’da hizmet veren bir dijital medya ajansıdır.
Bizi arayın: +90 (0312) 255 06 39
[email protected]

Instagram Feed


Notice: Undefined index: data in /home/h52272a0/public_html/wp-content/plugins/eltdf-instagram-feed/lib/eltdf-instagram-api.php on line 233
+90 (312) 255 06 39
Like Dijital'e hoş geldiniz!

Markanıza özel stratejilerle

Büyüme hedeflerinizi gerçekleştirelim!

Müşterilerimizi dinliyor; pazarlarını, hedef kitlelerini, rakiplerini derinlemesine analiz ediyoruz. Kısa ve uzun vadede en iyi sonuçlara ulaşmalarını sağlayacak stratejiler belirleyerek marka hedeflerinizi gerçekleştirmelerine destek oluyoruz.

Estetik ve çarpıcı görsellerin, dijital medyada elde edilen başarı grafiğini ne denli etkilediğinin farkındayız. Kurumsal kimliğiniz ve reklam kampanyalarınız için markanıza özel görsel tasarımları yapıyoruz.

Sosyal medya ve google neredeyse tüm yaşamımızı şekillendiriyor günümüzde; sistemli, düzenli bir çalışma ve doğru hedeflemeyle potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı ve dijital dünyada markanızın geleceğini şekillendirmenize yardımcı oluyoruz.

Özgün metinsel içerikler ve estetik tasarımlarla; zekice kurgulanmış reklam kampanyaları ve sonuç odaklı stratejilerle, yaptığımız tüm çalışmalarda önceliğimiz: kalite!

Bir şeylere başlamadan önce hazırlığa yeterli zaman ayırın!

Üç kişinin bildiği sır, sır değildir

Tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz!

Senior Graphic Designer

Account Executive

İhtiyacınız olan mecralarla çalışırız

Her mecra her marka için uygun değil. Bunları sizi tanıdıktan sonra belirler, ihtiyacınıza göre sürecinizi şekillendiririz.

Yapılması gerekenleri biliyoruz

Yapılması gerekenleri bilmek ve emredileni yapmak arasında çok fark var. Bizler yapılması gerekenleri bilip sizi ona göre yönlendiriyoruz. Körü körüne iş yapmıyoruz.

Yeni nesil liderlik

Sizleri doğru yönlendiren, işini bilen ajansla hemen temas kurun.

Büyüyen işletmeler için

Sizler için dijitale dair yazılarımız var